26 September, 2021
حمایت از کسب و کارها در بحران کرونا

حمایت از کسب و کارها در بحران کرونا

در حال حاضر اقتصاد جهان بدلیل ویروس کرونا با رکود اقتصادی مواجه شده است ازین رو بیشتر کسب و کارهای سنتی نیز دچار بحران مالی شده اند و حتی بعضی از کسب و کار ها مجبور به اعلام ورشکستگی شده اند.

سامانه میز به عنوان شبکه اجتماعی کسب و کار هم راستا با رسالت اجتماعی خویش جهت توسعه کسب و کارها و همچنین جهت جلوگیری از فروپاشی آنها در این بحران در طرحی به نام نذر کارآفرینی و اشتغال، با همکاری معاونت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی و مشارکت تعدادی از شتاب‌دهنده های استان و همچنین همکاری ویژه هلدینگ دانش بنیان آریانا مشارکت کرده است.

درباره طرح نذر کارآفرینی و اشتغال:

معاونت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه جمعی از شرکت ها و شتاب‌دهنده ها در راستای رسالت اجتماعی خویش برای حمایت از کسب و کارها در زمان بحران کرونا، 5,000,000 ریال اعتبار در بستر خدمات توسعه کسب و کار به آنها اختصاص می دهد. این طرح با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی و جلوگیری از فروپاشی کسب و کارهای آسیب دیده در بحران کرونا به وجود آمده است.

این طرح از عید فطر به مدت یک هفته قابل اجرا است.

روش ثبت نام در طرح:

صاحبین مشاغل برای دریافت اعتبار می بایست کسب و کار خود را در سامانه میز ثبت کنند، سپس فرم ثبت نام مربوطه را پر نمایند و بعد از اتمام مراحل ثبت نام منتظر پیام پشتیبانان ما برای دریافت اعتبار باشند.


مطلب پیشنهادی: آموزش ثبت کسب و کار در سامانه میز


«جهت ثبت نام در طرح نذر کارآفرینی و اشتغال کلیک کنید»

نقش سامانه میز در این طرح:

میز به عنوان شبکه اجتماعی کسب و کار، می‌تواند با امکانات ویژه ی خود از جمله ثبت پست (محصول یا خدمت)، انتشار اخبار، رویداد و تخفیف،باعث بهتر دیده شدن کسب و کار شما در فضای مجازی شوند و کمک شایانی به پیدا کردن مشتریان جدید نمایند.

از جمله مزایای ثبت کسب و کار در سامانه میز:

  • ثبت رایگان کسب و کار بدون محدودیت زمانی
  • امکان ثبت محصولات،تخفیفات،رویدادها و اخبار مرتبط با کسب و کار
  • ارائه کیوآر کد اختصاصی برای هر کسب و کار(مشتریان با اسکن این کد مستقیم وارد صفحه شما می‌شوند)
  • دسترسی آسان از طریق وبسایت و اپلیکیشن میز
  • بهبود بخشیدن به حضور آنلاین
  • نمایش در موتورهای جستجو (گوگل، یاهو، بینگ و …)
  • تقویت اعتبار برند و افزایش آگاهی تجاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *